Ferroli Servisi

Ferroli Servisi

Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Servis Çağrı Merkezi

  • Aynı Gün Servis Hizmeti
  • Orjinal Yedek Parça
  • 1 Yıl İşçilik ve Malzeme Garantisi
  • Bakım Arıza ve Montaj Hizmeti
  • Petek ve Radyatör Temizleme
  • Petek Radyatör ile ilgili bakım, ilaçlı ve makineli temizlik hizmeti
  • Ferroli kombi bakım onarım ve montaj konusunda uzman ekiplerle servis hizmeti

Ferroli Çağrı Merkezi

ferroli-yetkili-servisi

Ferroli Kombi Teknik Servisi

İzmir de aynı gün profesyonel kadromuz ile Ferroli kombi servisi hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir. Ayrıca Ferroli kombi petek bakımı ve kombi kart tamiri hizmetimiz de mevcuttur. Kombi yedek parça satış hizmetimiz tüm Türkiye geneline vardır. İzmir Ferroli Kombi Servisleri Tamamen uzman ve deneyimli bir ekiple çalışan firmamız TSE Yetki belgesine sahip olup siz değerli tüketicilerimize kombi servis hizmeti sunmaktadır. İzmir için profesyonel kadromuz araçlarında yedek parça ile aynı gün kombi onarımı yapmaktadırlar. Almış olduğumuz sağlam referanslarımız ile 10 yılı geride bırakmaktayız. Ferroli Kombi Servisi olarak tüm izmir bölgesinde siz değerli tüketicilerimize kaliteli bir hizmet sunabilmek adına uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile çalışmaktayız. Yapmış olduğumuz işlerle tüketicilerimizden oldukça yüksek memnuniyetler alarak referanslarımızı yükseltmekteyiz. Ferroli servisi hizmetimiz profesyonel kadromuz, orjinal yedek parçalarımız ile aynı gün içinde kusursuz olarak yapılmaktadır. Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz kombi cihazınızın ileri dönük daha performanslı halde çalışabilmesi adına mutlaka yıllık bakımını yaptırmayı unutmayınız. İzmir Ferroli Kombi Arıza Servisi Firmamız TSE Yetki belgesine sahip olup çalışan personelimiz kılık kıyafetleri düzgün, müşteri diyalogları iyi, gerekli kombi kurslarından geçmiş yetki belgeleri mevcut teknisyenlerden oluşmaktadır. Ayrıca Ferroli servisi hizmetimizde yedek parça ve aksesuar satışlarımızda mevcuttur. Kombi cihazlarında baca menfezleri, kombi petek vanaları, kombi düğmeleri gibi aksesuarları ve orjinal Ferroli kombi yedek parçalarını servisimizden talep edebilirsiniz.

Ferroli Servisi

Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Servisi

Ferroli Servisi olarak siz değerli tüketicilerimize kusursuz hizmet sağlamak adına uzman personelimiz ile kaliteli hizmet sunmak için herzaman yanınızdayız. Biz biliyoruzki siz değerli tüketicilerimizin hoşgörü ve nezaketi karşısında üstün bir servis hizmeti anlayışı ile birlikteyiz. ferroli servisi Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz ferroli marka kombi cihazınızın yılda 1 kez mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Servis teknisyenlerimiz ferroli servisi izmir bölgesinde 7/24 saat kombi arıza hizmeti sunmaktadır.Firmamıza Aynı gün izmir ferroli servisi arıza ve bakım kaydı oluşturabilirsiniz.

Hızlı Ve Güvenilir Kombi Destek

Kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunarak müşteri potansiyelini üst düzeylerde tutmayı başaran öncü firmalar arasında yer alan Ferroli servisi firmamız arıza bakım tamir ve onarım işlemlerini kısa sürede çözümlendirmeye odaklanmaktadır. tüm izmir bölgesinde aliağa, menemen, çiğli, karşıyaka, bayraklı, bornova, kemalpaşa, buca, karabağlar, konak, alsancak, balçova, göztepe, güzelbahçe, urla, torbalı, menderes, gaziemir, narlıdere, çeşme ferroli kombi servisi hizmetimiz vardır. Ucuz maliyeteler ödeyerek bizleri tercih edebilirsiniz. Kış sezonlarında Ferroli kombi servisi ile ilgili üstün performans sağlamak için sıcaklık derecesi düşmeden önce kesinlikle kombi bakımı yapmalısınız. Ferroli Kombi Bakımı servismiz tarafından uzman ekiplerle periyodik bakımlarını yaparak kombi’nizin ömrünü uzatın ve yüksek faturalardan kurtulun, Bu sizi soğuk kış aylarında yüksek faturalardan koruyor. Açıkcası kombinizin performansını arttırır ve yüksek doğalgaz kullanımından tasarruf etmenizi sağlar. Yıllık olarak cihazınızı kesinlikle iç temizliği ve petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir aksi takdirde büyük arızalar oluşarak yeni bir kombi fiyatında arıza meydana gelebilir. Ferroli Kombi Bakımı sizere yılda 1 defa kombi bakımı yaptırmanızı öneriyor. ferroli kombi bakımı yaptırmaya karar verdiğinizde öncelikle uzman kadrolu servisi tercih etmeniz çok önemlidir. Arıza veya ısıtmama gibi bir problemle karşı karşıya kaldığınızda hiç bir şeye ellemeden hemen 0850 304 83 20 nolu Ferroli çağrı merkezimizi aramanızı öneriyoruz kendiniz asla müdahele etmeyiniz. Kombi Bakımı Fiyatları Ferroli çağrı merkezi ekiplerimiz ile görüşerek detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

ferroli-kombi-petek-temizleme-servisi

İzmir Ferroli Kombi Petek Radyatör Temizliği

İzmir Ferroli Kombi Servisi olarak evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz Ferroli marka kombi cihazınıza bağlı petek radyatörlerinde tıpkı kombi cihazı gibi bakımının yapılması gereklidir. Bakımı yapılmayan petek radyatörler yakıt tüketimini artırarak siz değerli tüketicilerimize kombi cihazınızın bozulmasına yol açmaktadır. Petek temizliği firmamız tarafından makineli, ilaçlı olarak yapılmnaktadır. Daha randımanlı ve uzun ömürlü kombi cihazınızı kullanabilmeniz adına kombi petek temizliğini mutlaka yaptırmanızı öneriyoruz.

izmir-ferroli-kombi-bakim-servisi

Ferroli Kombi Arıza Kodları

Ferroli Divatop Kombi Arıza Kodları


Ferroli Divatop Kombi A1 Hatası – Alev kesintisi.
Ferroli Divatop Kombi A2 Hatası – Düzensiz alev.
Ferroli Divatop Kombi A3 Hatası – Eşanjör koruma.
Ferroli Divatop Kombi F4 Hatası – Baca termostatı arızası.
Ferroli Divatop Kombi F5 Hatası – Prosestat arızası.
Ferroli Divatop Kombi A6 Hatası – 4 dakikada 5 defa alev eksikliği.
Ferroli Divatop Kombi F8 Hatası – Eşanjör aşırı ısınma.
Ferroli Divatop Kombi F10 Hatası – NTC kalorifer sensörü bozuk.
Ferroli Divatop Kombi F11 Hatası – NTC su sensörü bozuk.
Ferroli Divatop Kombi F14 Hatası – NTC emniyet sensörü bozuk.
Ferroli Divatop Kombi F34 Hatası – Besleme gerilim arızası.
Ferroli Divatop Kombi F35 Hatası – Frekans arızası.
Ferroli Divatop Kombi F37 Hatası – Tesisat basıncı yetersiz.
Ferroli Divatop Kombi F39 Hatası – Harici NTC sensörü bozuk.
Ferroli Divatop Kombi F40 Hatası – Tesisat basıncı yüksek.
Ferroli Divatop Kombi F41 Hatası – Sensör koruması bağlı değil.
Ferroli Divatop Kombi F42 Hatası – İkili sensör okuma farkı nedeniyle koruma.
Ferroli Divatop Kombi F43 Hatası – Eşanjör koruması.
Ferroli Divatop Kombi F47 Hatası – Basınç sensörü koruması bağlı değil.
Ferroli Divatop Kombi F50 Hatası – Moduleg bağlı değil.

Ferroli Domicompact Kombi Kombi Arıza Kodları

Ferroli Domicompact Kombi F1 Hatası – Brülör ateşlemesi arızası.
Ferroli Domicompact Kombi F2 Hatası – Brülör yanmıyorken alev işareti yanıyor.
Ferroli Domicompact Kombi F3 Hatası – Emniyet termostatı açık.
Ferroli Domicompact Kombi F5 Hatası – Duman termostatı devreye giriyor, ardından kazanın çalışması 20 dakika duruyor.
Ferroli Domicompact Kombi F7 Hatası – Gidiş sensörü arızalı.
Ferroli Domicompact Kombi F9 Hatası – Kullanım suyu sensörü arızalı.
Ferroli Domicompact Kombi F37 Hatası – Düşük sistem basıncı.

ferroli kombi servisi izmir
FERROLİ KOMBİ SERVİS HİZMET BRANŞLARIMIZ
İzmir Ferroli Kombi Arıza Servisiİzmir Ferroli Kombi Bakım Servisiİzmir Ferroli Kombi Montaj Servisi
İzmir Ferroli Kombi Petek Temizleme Servisiİzmir Ferroli Kombi Yedek Parça

Sayfalar

Ferroli Servisi

İzmir Ferroli servisi olarak tüm İzmir semtine aynı gün servis hizmeti sağlamaktayız. Ferroli Kombi ve Ferroli kazan cihazlarına uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile hizmet sunmaktayız. Evinizde veya işyerninizde kullanmakta olduğunuz Ferroli kombi cihazınızın yılda 1 kez bakımını yaptırmayı unutmayınız. Kombi bakımı yanısıra petek temizlik hizmetide sunmaktayız.

Servis Detayları

İzmir Ferroli Servisi
İzmir Bölgesi Merkez Servis

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Ferroli Servisi çalışma saatleri

  • Pazartesi-Cuma: 08:30 – 23:00
  • Cumartesi: 09:00 – 20:00
  • Pazar: Kapalı

Yazar: Dizayn Teknik / Kombi Yetkili Servisi / Sitemizde bulunan resim ve logolar markanın kendisine aittir. Firmamız özel servis olarak hizmet sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir