Vaillant Servisi

Vaillant Servisi

Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Servis Çağrı Merkezi

  • Aynı Gün Servis Hizmeti
  • Orjinal Yedek Parça
  • 1 Yıl İşçilik ve Malzeme Garantisi
  • Bakım Arıza ve Montaj Hizmeti
  • Petek ve Radyatör Temizleme
  • Petek Radyatör ile ilgili bakım, ilaçlı ve makineli temizlik hizmeti
  • Vaillant kombi bakım onarım ve montaj konusunda uzman ekiplerle servis hizmeti
vaillant servisi

Vaillant Çağrı Merkezi

vaillant-yetkili-servisi

Vaillant Kombi Teknik Servisi

İzmir de aynı gün profesyonel kadromuz ile Vaillant kombi servisi hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir. Ayrıca Vaillant kombi petek bakımı ve kombi kart tamiri hizmetimiz de mevcuttur. Kombi yedek parça satış hizmetimiz tüm Türkiye geneline vardır. İzmir Vaillant Kombi Servisleri Tamamen uzman ve deneyimli bir ekiple çalışan firmamız TSE Yetki belgesine sahip olup siz değerli tüketicilerimize kombi servis hizmeti sunmaktadır. İzmir için profesyonel kadromuz araçlarında yedek parça ile aynı gün kombi onarımı yapmaktadırlar. Almış olduğumuz sağlam referanslarımız ile 10 yılı geride bırakmaktayız. Vaillant Kombi Servisi olarak tüm izmir bölgesinde siz değerli tüketicilerimize kaliteli bir hizmet sunabilmek adına uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile çalışmaktayız. Yapmış olduğumuz işlerle tüketicilerimizden oldukça yüksek memnuniyetler alarak referanslarımızı yükseltmekteyiz. Vaillant servisi hizmetimiz profesyonel kadromuz, orjinal yedek parçalarımız ile aynı gün içinde kusursuz olarak yapılmaktadır. Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz kombi cihazınızın ileri dönük daha performanslı halde çalışabilmesi adına mutlaka yıllık bakımını yaptırmayı unutmayınız. İzmir Vaillant Kombi Arıza Servisi Firmamız TSE Yetki belgesine sahip olup çalışan personelimiz kılık kıyafetleri düzgün, müşteri diyalogları iyi, gerekli kombi kurslarından geçmiş yetki belgeleri mevcut teknisyenlerden oluşmaktadır. Ayrıca Vaillant servisi hizmetimizde yedek parça ve aksesuar satışlarımızda mevcuttur. Kombi cihazlarında baca menfezleri, kombi petek vanaları, kombi düğmeleri gibi aksesuarları ve orjinal Vaillant kombi yedek parçalarını servisimizden talep edebilirsiniz.

Vaillant Servisi

Vaillant Servisi

Vaillant Servisi olarak siz değerli tüketicilerimize kusursuz hizmet sağlamak adına uzman personelimiz ile kaliteli hizmet sunmak için herzaman yanınızdayız. Biz biliyoruzki siz değerli tüketicilerimizin hoşgörü ve nezaketi karşısında üstün bir servis hizmeti anlayışı ile birlikteyiz. vaillant servisi Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz vaillant marka kombi cihazınızın yılda 1 kez mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Servis teknisyenlerimiz vaillant servisi izmir bölgesinde 7/24 saat kombi arıza hizmeti sunmaktadır.Firmamıza Aynı gün izmir vaillant servisi arıza ve bakım kaydı oluşturabilirsiniz.

Hızlı Ve Güvenilir Kombi Destek

Kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunarak müşteri potansiyelini üst düzeylerde tutmayı başaran öncü firmalar arasında yer alan Vaillant servisi firmamız arıza bakım tamir ve onarım işlemlerini kısa sürede çözümlendirmeye odaklanmaktadır. tüm izmir bölgesinde aliağa, menemen, çiğli, karşıyaka, bayraklı, bornova, kemalpaşa, buca, karabağlar, konak, alsancak, balçova, göztepe, güzelbahçe, urla, torbalı, menderes, gaziemir, narlıdere, çeşme Vaillant kombi servisi hizmetimiz vardır. Ucuz maliyeteler ödeyerek bizleri tercih edebilirsiniz. Kış sezonlarında Vaillant kombi servisi ile ilgili üstün performans sağlamak için sıcaklık derecesi düşmeden önce kesinlikle kombi bakımı yapmalısınız. Vaillant Kombi Bakımı servismiz tarafından uzman ekiplerle periyodik bakımlarını yaparak kombi’nizin ömrünü uzatın ve yüksek faturalardan kurtulun, Bu sizi soğuk kış aylarında yüksek faturalardan koruyor. Açıkcası kombinizin performansını arttırır ve yüksek doğalgaz kullanımından tasarruf etmenizi sağlar. Yıllık olarak cihazınızı kesinlikle iç temizliği ve petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir aksi takdirde büyük arızalar oluşarak yeni bir kombi fiyatında arıza meydana gelebilir. Vaillant Kombi Bakımı sizere yılda 1 defa kombi bakımı yaptırmanızı öneriyor. Vaillant kombi bakımı yaptırmaya karar verdiğinizde öncelikle uzman kadrolu servisi tercih etmeniz çok önemlidir. Arıza veya ısıtmama gibi bir problemle karşı karşıya kaldığınızda hiç bir şeye ellemeden hemen 0232 332 11 89 nolu Vaillant çağrı merkezimizi aramanızı öneriyoruz kendiniz asla müdahele etmeyiniz. Kombi Bakımı Fiyatları Vaillant çağrı merkezi ekiplerimiz ile görüşerek detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Vaillant Servisi

Vaillant Kombi Servisi

vaillant-kombi-petek-temizleme-servisi

Vaillant Kombi Petek Radyatör Temizliği

İzmir Vaillant Kombi Servisi olarak evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz Vaillant marka kombi cihazınıza bağlı petek radyatörlerinde tıpkı kombi cihazı gibi bakımının yapılması gereklidir. Bakımı yapılmayan petek radyatörler yakıt tüketimini artırarak siz değerli tüketicilerimize kombi cihazınızın bozulmasına yol açmaktadır. Petek temizliği firmamız tarafından makineli, ilaçlı olarak yapılmnaktadır. Daha randımanlı ve uzun ömürlü kombi cihazınızı kullanabilmeniz adına kombi petek temizliğini mutlaka yaptırmanızı öneriyoruz.

izmir-vaillant-kombi-bakim-servisi
Vaillant Arıza Kodları
VAİLLANT KOMBİ ARIZA KODLARI

Vaillant Kombi F.00 Hatası – Kalorifer gidiş suyu NTC sensörü bağlantısı kopuk.
Vaillant Kombi F.01 Hatası – Kalorifer dönüş suyu NTC sensörü bağlantısı kopuk.
Vaillant Kombi F.05 Hatası – Atık gaz dış sensör bağlantısı kopuk.
Vaillant Kombi F.06 Hatası – Atık gaz iç sensör bağlantısı kopuk.
Vaillant Kombi F.10 Hatası – Kalorifer gidiş suyu NTC sensörü kısa devre (<130°C).
Vaillant Kombi F.11 Hatası – Kalorifer dönüş suyu NTC sensörü kısa devre (<130°C).
Vaillant Kombi F.15 Hatası – Atık gaz dış sensörü kısa devre.

Vaillant Kombi F.16 Hatası – Atık gaz iç sensörü kısa devre.
Vaillant Kombi F.20 Hatası – STB (Bekçi termostat) atık.
Vaillant Kombi F.22 Hatası – Yetersiz su veya kuru yanma .
Vaillant Kombi F.27 Hatası – Gaz armatürü kapalı olmasına rağmen iyonizasyon sinyali alev bildirmekte.
Vaillant Kombi F.28 Hatası – Cihazın çalışması sırasında durması 3 ateşleme denemesinden sonra alev oluşmaması.
Vaillant Kombi F.29 Hatası – Çalışma sırasında alev sönüyor.
Vaillant Kombi F.36 Hatası – Atık gaz sensörleri atık gaz yayıldığını tespit etti.
Vaillant Kombi F.42 Hatası – Cihaz kablo demetinde kısa devre.
Vaillant Kombi F.43 Hatası – Cihaz kablo demetinde kopukluk.
Vaillant Kombi F.60 – F.69 Hatası – Tamir edilemez elektronik hatası.

vaillant kombi servisi izmir
VAİLLANT KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ SERVİSİ
Vaillant Kombi Petek Temizleme Servisi
Vaillant Servisi
VAİLLANT KOMBİ SERVİS HİZMET BRANŞLARIMIZ
İzmir Vaillant Kombi Arıza Servisiİzmir Vaillant Kombi Bakım Servisiİzmir Vaillant Kombi Montaj Servisi
İzmir Vaillant Kombi Petek Temizleme Servisiİzmir Vaillant Kombi Yedek Parça

Sayfalar

Vaillant Servisi İzmir

İzmir Vaillant servisi olarak tüm İzmir semtine aynı gün servis hizmeti sağlamaktayız. Vaillant Kombi ve Vaillant kazan cihazlarına uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile hizmet sunmaktayız. Evinizde veya işyerninizde kullanmakta olduğunuz Vaillant kombi cihazınızın yılda 1 kez bakımını yaptırmayı unutmayınız. Kombi bakımı yanısıra petek temizlik hizmetide sunmaktayız.Servis Detayları

Servis Detayları

İzmir Vaillant Servisi
İzmir Bölgesi Merkez Servis

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Vaillant Servisi çalışma saatleri

  • Pazartesi-Cuma: 08:30 – 23:00
  • Cumartesi: 09:00 – 20:00
  • Pazar: Kapalı

Yazar: Dizayn Teknik / Kombi Yetkili Servisi / Sitemizde bulunan resim ve logolar markanın kendisine aittir. Firmamız özel servis olarak hizmet sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir